Říjen 2007

22.10.2007 - 28.10.2007

29. října 2007 v 18:48 Ostatní
Navstevnost za minuly tyden (22.10.2007 - 28.10.2007) je:
Pondeli: 39
Utery: 21
Streda: 25
Ctvrtek: 24
Patek: 21
Sobota: 14
Nedele: 19

Celkem: 163
děkuju moc za vaši návštěvu mých stránek i za komentáře dííííky moc

Draco Malfoy

24. října 2007 v 11:31 Harry Potter 5.díl
Draco Malfoy je synem Luciuse a Narcisy Malfoyové. Ve Škole čar a kouzel v Bradavicích náleží do Zmijozelu a je oblíbencem Severuse Snapea, ředitele této koleje. Je pyšný na svou čistou krev, nemá rád mudly a velmi touží po moci a slávě. Jeho otec je Smrtijed a pracuje pro temného pána Voldemorta. Sám Draco je také Voldemortovým příznivcem, není však jasné, zda sám je také Smrtijedem.
Již od prvního roku v Bradavicích je úhlavním nepřítelem Harryho Pottera, Rona Weasleyho, Hermiony Grangerové, ostatních žáků Nebelvíru i jiných kolejí. Draco Malfoy se neustále snaží dostat trojici hlavních postav (Harryho, Rona a Hermionu a někdy jejich další přátelé) do problémů. Většinou se mu daří prostřednictvím Severuse Snapea strhnout Nebelvíru body i za nevýznamné nebo nejasné prohřešky. Díky profesorce McGonagallové, ředitelce Nebelvírské koleje a zároveň zástupkyni ředitele Albuse Brumbála se však Harrymu, Ronovi a Hermioně daří vymotat z velikých i malých průšvihů jen s odečtenými body nebo školním trestem. Při činnech, za které by je Severus Snape rád nechal vyloučit z Bradavic, se jich přes svou přísnost většinou zastane.
I když Draco často dává najevo nadřazenost, v krizových situacích se projevuje jako strašpytel, např. v prvním díle Harryho Pottera při školním trestu v lese, kdy utekl před postavou v kápi.
Fotky:

S T A T I S T I K A 1

24. října 2007 v 11:23 Ostatní
Navstevnost za minuly tyden (15.10.2007 - 21.10.2007) je:
Pondeli: 34
Utery: 36
Streda: 26
Ctvrtek: 30
Patek: 32
Sobota: 36
Nedele: 45

Celkem: 239
Děkuju moc že navštěvujete moje stránky moc moc vám děkuju a když tak i někam připište nějaký ty komentáře fakt moc díky :)

S t a t i s t i k a

15. října 2007 v 14:59 Ostatní
Navstevnost za minuly tyden (8.10.2007 - 14.10.2007) je:
Pondeli: 25
Utery: 29
Streda: 34
Ctvrtek: 25
Patek: 43
Sobota: 24
Nedele: 40

Celkem: 220
fakt moc díky že navštivujete můj blog moc moc moc vám děkuju

Statistika

8. října 2007 v 15:57 Ostatní
Navstevnost za minuly tyden (1.10.2007 - 7.10.2007) je:
Pondeli: 16
Utery: 18
Streda: 21
Ctvrtek: 26
Patek: 30
Sobota: 18
Nedele: 25

Celkem: 154
děkuju vám všem za návštěvnost mých stránek mooooc díííííky :)

Ewa Farná-Informace,mp3 a fotky

6. října 2007 v 14:42 Ewa Farná
Info
Ewa Farna je mladá talentovaná rocková zpěvačka, která po své debutové desce Měls mě vůbec rád přišla s druhým albem s názvem Ticho.

V létě 2007 Ewa relaxovala prací, což je, jak sama tvrdí, její nejoblíbenější činnost. Se svojí kapelou odehrála na desítky koncertů a festivalů, s fotografem Ondřejem Pýchou nafotila kolekci fotek na promo svého "Ticha" a ve studiu dokončila polskou verzi debutového alba "Měls mě vůbec rád", jež na polském trhu vyjde u Universal Poland.

Ewa Farná toho za svoji kariéru stíhla opravdu hodně. Její první deska "Měls mě vůbec rád" se stala "Nejprodávanějším Debutem v kategorii "Objev roku" v anketě Deska roku Allinaz 2006 , letos v červnu převzala od Universal Music platinovou desku za prodej více než 20.000 nosičů. Vyhrála titul "Objev roku Českého slavíka 2006", "Objev Ro(c)ku" časopisu Rock & Pop, "Objev roku" hudební televizní stanice Óčko, "Nejlepší zpěvačka" v dětské anketě Jetix Awards, atd.

Všechny tyto zkušenosti, především koncerty a kontakt s publikem se "podepsaly" na jejím druhém albu. Deska v žádném případě nebude tichá, jak napovídá jeho název vybraný podle ústředního singlu (který už mimochodem zní éterem prostřednictvím rádií). O to se spolu s Ewou postaral tým producentů Lešek Wronka s hudebním producentem Danem Hádlem a muzikanti z Ewiny kapely. Album "Ticho" bude obsahovat 13 písní od českých autorů Leška Wronky, Honzy Ponocného, kytaristy Ewy - Marka Trana a publishingu, textově se na albu podíleli osvědčení autoři z Ewina debutu Jana Rolincová-Hádlová, Petra Cvrkalová, Petr Šiška a také Ewa, která se autorsky podepsala na 3 textech. Na své si přijdou jak Ewini vrstevníci, náctiletí, tak starší publikum. Vokály si Ewa nazpívala na obě právě dotočené desky sama.

Od svého prvního koncertu v Třinci 16. března 2007 do konce roku stihne Ewa odehrát přes 50 koncertů v Čechách, na Slovensku a v Polsku a letošní koncertní tečkou bude turné Lucie Bílé, kde se Ewa Farná s mini koncertní verzí objeví jako host. "Obdivuju její zpěv a pracovitost. Je to pro mne splnění si dávného snu", říká Ewa o nabídce Lucie Bílé.

- První album Měls mě vůbec rád, vyšlo 6.listopadu 2006 u Universal Music
- Singly: Měls mě vůbec rád, Zapadlej krám

- Druhé album Ticho, vyjde 8. října 2007 u Universal Music
- Singl: Ticho
mp3 můžete stáhnout ,,zde´´
Fotky
Ewa Farná
Ewa Farná
Ewa Farná
Ewa Farná
Ewa Farná
Ewa Farná
Ewa Farná
Ewa Farná
Ewa Farná
Ewa Farná
Ewa Farná

Řetězák od Jany

2. října 2007 v 20:25 Ostatní
Napiš první jméno které tě napadne na toto písmeno...! ↓

a- Anna
b- Bára
c- Cecílie

My Chemical Romance

1. října 2007 v 18:46 My Chemical Romance
My Chemical Romance je americká rocková skupina z New Jersey. Vznikla poté, co se Gerard Way stal svědkem útoků 11. září v New Yorku, což úplně změnilo jeho život. Pozval kamaráda Matta Pelissiera a začal psát texty. Za nějaký čas se k nim připojil kytarista Ray Toro a Gerardův mladší bratr Mikey Way s baskytarou. Pár měsíců poté přibyl Frank Iero jako druhý kytarista, který ve stejné době hrával ještě v jiné skupině. To se ukázalo užitečné, poněvadž se přes ně dostali k prvním koncertům. Když se ta skupina rozpadla, vzali MCR Franka ihned mezi sebe. Oficiálním členem kapely se stal na poslední chvíli-tři dny před začátkem nahrávání prvního alba. V roce 2004 vystřídal bubeníka Matta Pelissiera Bob Bryar.
Své první album, které vyšlo v roce 2002, pojmenovali I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love. Obsahuje 11 písní a získalo skupině hodně fanoušků. Druhé album vydali roku 2004 a dostalo název Three Cheers for The Sweet Revenge. Gerard sám navrhl jeho obal a díky singlům jako I´m Not Okay a Helena se stali známějšími. Největší popularitu jim však přineslo nejnovější album The Black Parade vydané v říjnu 2006. Obsahuje singly Welcome to the Black Parade, I Don´t Love You, Famous Last Words nebo Teenagers a vyparáví příběh mladého muže, který onemocněl rakovinou a vzpomíná na svůj život a lituje, že ho neprožil naplno.
Členové:
My Chemical Romance
Původ:New Jersey, USA
Období činnosti:od 2001
Žánr(y):Alternative rock
Vydavatelství:Eyeball Records (2001-2003)
Reprise Records (od 2003)
Současní členové:Gerard Way
Mikey Way
Frank Iero
Ray Toro
Bob Bryar
Dřívější členové:Matt Pelissier
Web:mychemicalromance.com
Písničky:
tady si je můžete stáhnout:,,zde´´
Obrázky:

Nestěžuj si ostatní jsou na tom hůř

1. října 2007 v 18:21 Nestěžuj si ostatní jsou na tom hůř
Vadí ti něco? Máš nějaký problém?
Nerad chodíš do školy?
Oni chodí rádi.
Nerad ovoce nebo zeleninu?
Oni si nevybírají.
Jsi na dietě?
Oni na ni umírají.
Vadí ti, že tvoji rodiče se ti pletou do života?
Oni nemají rodiče.
Nudí tě pořád stejné hry a hračky?
Oni nemají na výběr.
Koupili ti Adidas a ty si chtěl Nike?
Tady mají jen jednu značku.
Vadí ti, že musíš v 8 večer spát?
Oni se nechtějí probudit.
Ještě si myslíš, že máš plno starostí? Rozhlédni se okolo sebe a děkuj za všechno co máš. Máme štěstí, máme víc než potřebujeme, abychom byli šťastní. Přestaňme si stěžovat a pomáhejme si!
okopčete si to a dejte na blog at to koluje.......!!!!!

Akta x

1. října 2007 v 18:09 Akta X
Po léta byla realita překrucována, fakta manipulována a pravda skrývána. Teď přichází Mulder a Scullyová, agenti FBI, aby poskládali celou skládačku v jeden celek a vysvětlili nevysvětlitelné. Ale ani tentokrát jejich cesta za pravdou nebude procházka růžovým sadem a celé jejich vyšetřování bude neustále někým úmyslně mařeno.Agent Mulder a agentka Scullyová, ústřední postavy seriálu Akta X, jsou agenti FBI, kteří vyšetřují případy, se kterými si nikdo nevěděl rady a nakonec je úředníci zavřeli do složky Akt X-nevyřešitelných případů. Ale pak se dostali do ruk této nerozlučné dvojice, nadšence pro paranormální jevy, který je přesvědčený, že mu sestru unesli mimozemšťani a agentky věřící v boha, která k paranormálu přistupuje tězce skepticky.
Tady máte obrázky z tohoto filmu: